Ngrin ujëvara e Mirushës, mrekullohen mediat e huaja (VIDEO)
Pëlqej
Temperaturat e ulëta që kanë kapluar Kosovën këto ditë, kanë bërë që të ngrij Liqeni i Badovcit dhe Drini i Bardhë.

Po ashtu, ka ngrirë një nga atraksionet më të veçanta turistike të Kosovës, Ujëvara e Mirushës, transmeton Telegrafi.

Kjo e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja. AFP ka publikuar foton e Armend Nimanit, ndërkaq pamje ka transmetuar edhe CTV News./Albeu.com/

Shtuar më 11/01/2017, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori