Ngjarje e rëndë në Pejë, vdes duke pritur autobusin
Pëlqej
Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë.

Ai është dërguar në spital për t’u trajtuar dhe aty ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.


Shtuar më 12/02/2019, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori