Nga laçianët tek shkodranët dhe tropojanët, si i shohin shqiptarët banorët e këtyreve qyteteve (VIDEO)
Vlogeri Phatooni, në një video të publikuar në Facebook ka shfaqur stereotipet e qyteteve shqiptare.

"Pa keqkuptime! Këto jane vetem stereotipe, thuhet edhe në titull. Përndryshe çdo qytet e kemi përzemer!", ka shkruar ai në video.

A pajtoheni ju me atë që thuhet në video? Ndiqeni dhe komentoni.

Shtuar më 22/08/2018, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori