Nesër seancë në Kuvendin e Kosovës
Kuvendi i Kosovës mban nesër seancë parlamentare me fillim nga ora 10:00.

Kjo gjë është bërë e ditur përmes një komunikate për media.

Në seancë në fjalë është vetëm një pikë e rendit të ditës, Debati Parlamentar në lidhje me dhunën në familje dhe adresimin institucional. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 18:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori