Nesër rikthehen reshjet
Nesër në Kosovë do të marrë mot i vrenjtur e i freskët dhe në disa pjesë të vendit priten reshje shiu me bubullima.

Sipas meteorologëve temperaturat më të larta do të jenë nga 20 në 25 gradë Celsius. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori