Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Nesër përurohet sheshi Adem Jashari në Prishtinë
Pëlqej
Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër (e enjte) në orën 19:00.

Kështu është bërë e ditur në një konferencë për media të Komunës së Prishtinës, ku ka folur edhe i pari i kryeqytetit, Shpend Ahmeti.

Punimet e këtij sheshi kanë filluar në mars të këtij viti dhe është planifikuar që të jetë në formë të shëtitores.

Sipas drejtorit të investimeve kapitale dhe menaxhimit të kontratave, Gëzim Mehmeti, sanimi i këtij sheshi ka përfunduar 9 ditë para afatit kohor të paraparë.
Shtuar më 01/08/2018, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori