Nëse shkoni në pikën kufitare Merdarë bëni kujdes
Mbrëmë janë rikthyer pritjet dhe kolonat e gjatë në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë, në Merdare.

Siç njofton Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar, pritjet në dalje të Merdares janë 120 minuta, ndërsa kolona e veturave është me gjatësi 1500 metra.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, në pikat tjera kufitare nuk ka pritje të gjata.


Shtuar më 04/11/2018, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori