Nëse keni plane për javën e ardhshme, moti nuk është me ju (TABELA)

Të dielën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 8C deri në 12C, e maksimalet nga 19C deri në 20C.

Do të fryejë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-13m/s. Shtypja atmosferike, do të rritet mbi vlera normale.


Shtuar më 24/06/2018, ora 08:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori