Në pritje të një fëmije, humb jetën nga COVID-19 policja e Kosovës
Koronavirusi ka shkaktuar një tjetër viktimë në radhët e Policisë në Kosovë.

Mësohet se viktima është pjesë e uniformave blu dhe se prej ditësh trajtohej në Kralevë të Serbisë, ndërsa ishte në pritje për tu bërë nënë.

Por fatkeqësisht nuk mundi të fitojë betejën ndaj COVID-19. Deri më tani ka shkuar në tre numri i personave që humbën jetën nga koronavirusi në Policinë e Kosovës.

Ndërkohë viktima ka humbur jetën para tri ditësh, ndërsa lajmi është bërë i ditur mëngjesin e sotëm, shkruajnë mediat në Kosovë.
Shtuar më 11/08/2020, ora 09:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori