Në pritje për tu bërë kryeministër, Hoti prezanton planin qeverisës
Sapo ka filluar seanca për formimin e Qeverisë së Re.

I nominuari për kryeministër Avdullah Hoti ka prezantuar plan programin qeverisës.

Ai në foltore të Kuvendit ka falënderuar stafin shëndetësor për punën e madhe që po bëjnë gjatë pandemisë dhe u ka shprehur ngushëllime familjarëve që kanë humbur jetën nga Covid-19.

Seanca po drejtohet nga nënkryetari i LDK-së, Kujtim Shala.
Shtuar më 03/06/2020, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori