Në Prishtinë treni godet këmbësorin dërgohen në emergjencë
Vetëm pak minuta më parë në hyrje të Prishtinës, konkretisht në afërsi të kazermës “Adem Jasharitreni ka goditur një këmbësor I cili është dërguar për emergjencë, shkruan Albeu.com

Lajmin e ka bërë të ditur Bajram Krasniqi nga zyra për informim në Policinë e Kosovës. Ai ka njoftuar se këmbësori ka marë lëndimë edhe është dërguar me emergjencë ndërsa policia me meret me rastin.

“Ka ndodh një aksident mes një treni dhe këmbësori në hyrje të Prishtinës afër kazermës “Adem Jashari”. Personi ka pësuar lëndime dhe është trasportuar në emergjencë”, tha Krasniqi. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori