Në Merdarë rradhë të gjata makinash
Pëlqej
Pika kufitare e Merdarës është e tejmbushur me makina dhe ka një kolonë të tërë automjetesh.

Kështu ka informuar Policia e Kosovës.

Ndërsa, në dy pikat e tjera, tek Dheu i Bardhë dhe tek pika kufitare e Muriqanit nuk është raportuar për rradhë të gjata makinash.

Informacionet e orës 15:00 tregojnë se në Merdare në hyrje pritjet zgjasin nga 1 deri në 2 orë, ndërsa në dalje pritjet zgjasin për rreth 3-5 orë./albe.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori