Në Klinë të Kosovës votohet duke kënduar (VIDEO)

Pëlqej
Në të gjithë Kosovën po vazhdon procesi i votimit për Zgjedhjet Komunale 2017.

Ndërsa procesi po shkon me rregull, duke përjashtuar disa incidente dhe parregullsi të vogla, një votues në Klinë ka vendosur të votojë duke kënduar.

Video është rregjistruar në qendrën e votimit e Budisalcit në Klinë. /albeu.com/Shtuar më 22/10/2017, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori