Ndryshime në takimin Thaҫi-Hahn
Takimi në mes të Presidentit të Kosovës Hashim Thaҫi dhe Komisionerit të BE-së Johannes Hahn i cili ishte paraparë të mbahej nga ora 13:15 është shtyrë për orën 16:00.

Këtë e ka bërë të ditur Zyra e Presidentit përmes një komunikate për media.

“Për shkaqe objektive, takimi i paraparë i presidentit Thaçi për t’u mbajtur në orën 13:15 me komisionerin Hahn, është shtyrë për në orën 16:00 të ditës së sotme”

Ndërsa mediat janë të lejuara vetëm të marrin pamje në fillim të takimit.


Shtuar më 03/12/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori