E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Ndodhi edhe kjo në Kosovë, ble dru por çmendet nga ajo që sheh
Nuk është vetëm klasa politike ajo e cila po manipulon me qytetarët dhe po i krijon kushte jo të mira për jetë.

Pjesë e manipulimeve janë bërë edhe vetë qytetarët, sidomos tregtarët e drunjëve që në mënyra të ndryshme tentojnë të mashtrojnë për të fituar para sa më shumë.

E një rast hiq i mirë i ka ndodhur edhe një qytetari të Kosovës, i cili në mes të muajit mars ka shkuar për të blerë një kamion me dru por ajo çka ai kishte blerë dhe kishte paguar nuk i kishte ardhur…

Ai fotografoi mashtrimin dhe duket e pabesueshme.

Kujdes kur bleni dru sepse shitës mashtrues ka gjithandej.


Shtuar më 22/10/2018, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori