Ndërron jetë gruaja e Fehmi Aganit, detaje nga ceremonia
Bashkëshortja e veprimtarit të shquar dhe nënkryetarit të LDK-së, Fehmi Agani, Sadija, ka vdekur sot në orët e hershmemëngjesit.
Lajmin e ka bërë publik Mentor Agani, i biri i Fehmiut dhe Sadijes.

“Lajmëroj të gjithë miqtë që sot në orët e hershmemëngjesit vdiq nena ime Sadije Agani”, shkroi Mentori në Facebook.

Ndërkaq, varrimi i saj behet sot (18.07.2018) në orën 17:00, në varrezat e qytetit në Prishtinë.


Shtuar më 18/07/2018, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori