Ndërron jetë aktori Ahmet Spahiu
Pas një sëmundje të shkurtër, ka ndërruar jetë aktori Ahmet Spahiu.

Ai ka lënë pas një sërë rolesh që i ka luajtur në teatër, në film dhe kinema.

Roli më i popullarizuar së fundi, ishte ai si Mixha Bajram.

Varrimi i tij është lajmëruar për sot në orën 17.00 në varrezat e Prishtinës. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori