'Ndahet' blloku
Ndërsa blloku LDK-AAK-NISMA dhe Vetëvendosje kanë deklaruar se nuk do të ndahen si koalicion, ata janë "ndarë" nga presidentja Jahjaga në bisedime.

Presidentja aktualisht po bisedon me zyrtaret e larte te LDK-së, me Isa Mustafën, Vjosa Osmanin dhe Ismet Beqirin.

Ndërsa, do të flasë edhe me liderët e partive të tjera, veç e veç.

Atifete Jahjaga takoi krerët e partive të bllokut, pas takimit që pati me krerë të Partisë Demokratike të Kosovës. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2014, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori