Namazi i Bajramit "zbut" inatin mes Pacollit dhe Aganit
Dikur ata ishin miq, madje partnerë të ngushtë politikë.

Por në zgjedhjet e fundit, Ferid Agani e la Pacollin për ti shkuar pas politikanit më të fuqishëm të momentit, Hashim Thaçit.

Ky akt i braktisjes së AKR-së nga Agani ndikoi që partia e Pacollit mos të hynte as në parlament.

Por, megjithë inatet që mund të kenë me njëri-tjetrin, Pacolli dhe Agani e kanë falur bashkë namazin e Bajramit në Xhaminë e Madhe të Prishtinës. /albeu.com/


Shtuar më 28/07/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori