Luks i shfrenuar, dalin fotot e pabesueshme të djalit të Naim Tërnavës (FOTO LAJM)

Naim Tërnava vazhdon të drejtojë Bashkësinë Islame të Kosovës dhe sipas mediave kërkon edhe një mandat të ri.

Por ndërsa Tërnava është i pari i myslimanëve në Kosovë, djali i tij shijon lluksin me makina luksoze dhe nëpër shtëpi përrallore.

Të paktën kvshtu duket në fotogrtafitë që ai ka publikuar.

Haris Tërnava kënaqet duke bërë fotografi me makina tepër të shtrenjta. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2018, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori