Naim Tërnava nuk është nën hetime
Pëlqej
Kreu i Bashkësisë Myslimane të Kosovës, Naim Tërnava nuk është nën hetime nga prokuroria.

Tërnava nuk hetohet për "aktivitete të dyshimta", raporton Telegrafi.

Ky informacion hedh poshtë dyshimet dhe shkrimet nëpër media, sipas të cilave Naim Tërnava është nën llupën e Prokurorisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori