Mustafa viziton BIK-un, ja mesazhi i tij
Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovës për të përcjell urimet e tij me rastin e ditës së Kurban Bajramit.


“Edhe nga këtu, selia e BIK ju uroj gjithë besimtarëve festën e Bajramit”, ka thënë Mustafa.

“Kjo festë na bënë të gjithë neve bashkë, t’i lutemi zotit për paqe, prosperitet dhe sakrifica të përbashkëta që t’i bëjmë që njerëzimi dhe vendi ynë të bëjë më mirë”, ka shtuar ai.
Shtuar më 01/09/2017, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori