Mustafa: Qeveria do të vazhdojë punën deri në 2018-ën
Në 17 vjetorin e vrasjes së veprimtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Enver Maloku, kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar protestën e opozitës dhe atë se çfarë do të ndodh pas protestës së 9 janarit.

Kryeministri Mustafa shumë shkurt është përgjigjur se institucioni që ai drejton do të vazhdojë me punën e tij deri në fund të mandatit, 2018">2018.

"Qeveria do të vazhdoj të punoj deri në vitin 2018">2018...", deklaroi Mustafa. /albeu.com/

Shtuar më 11/01/2016, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori