Mustafa: Nuk preket Atifetja
Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është shprehur se presidentja e vendit, Atifete Jahjaga nuk do të preket nga askush.

Mustafa ka sqaruar në një psotim në Facebook se koalicioni LAN do ta respektojë institucionin e presidencës.

"Këtë e dëshmon edhe marrëveshja LDK, AAK dhe Nisma si dhe konfirmimi i bashkëpunimit në bazë të kësaj marrëveshje edhe me Lëvizjen Vetëvendosje. Bashkimi ynë është programor dhe ka për qëllim qeverisjen e mirë të vendit”, ka shkruar MustafaFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori