Mustafa nuk e përjashton mundësinë e koalicionit me VV-në
Isa Mustafa
Kryeministri në detyrë Isa Mustafa në një intervistë për RTV21 ka deklaruar se PDK iu frikësua suksesit të LDK-së në qeverisje dhe e prishi koalicionin!

Me mënyrën se si u rrezua qeveria, Mustafa është i bindur se do të humb vetëm PDK-ja ndërsa partia e tij do t’i fitoj zgjedhjet.

Kryetari i LDK-së nuk e përjashton mundësinë e koalicionit parazgjedhor me VV ndërsa zotohet se në asnjë mënyrë nuk do të hyjnë edhe një herë në koalicion me PDK! /albeu.com/

Shtuar më 12/05/2017, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori