Mustafa në vitin 2000 për "Tre përqindëshin": Na kanë mbetur 50 milionë marka gjermane (VIDEO)
Isa Mustafa, ministri i atëhershëm i Financave, në një mbledhje të improvizuar në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, në vitin 2000">2000, kishte raportuar për herë të parë para Kuvendit të Kosovës i dalë nga zgjedhjet e marsit të vitit 1998.

Mustafa, kryeministëri aktual i Kosovës në një intervistë për emisionin “Nën thjerrëz”, me autore Diana Toskën si gazetare e RTK’së, së bashku me Fatmir Sejdiun, sekretar i atëhershëm i këtij Kuvendi shpjegojnë rrjedhat politike.

Sa mjete ka grumbulluar Fondi 3%. Si janë administruar dhe sa para kanë mbetur pas luftës. Ndiqni intervistën për më shumë./Albeu.com/
Shtuar më 13/02/2016, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori