Mustafa: Mund të ketë dhe zgjedhje të reja
Qemajl Mustafa ëshët shprehur se për Kosovën, edhe zgjedhjet e reja janë opision.

Ai tha se pret nga Gjykata Kushtetuese të çbllokojë situatën e krijuar, pavarësisht se nga cila anë bie topi.

Mustafa kritikoi edhe PDK-në, se nuk mundi ti ruajë partnerët e koalicionit. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori