Mustafa: Mirëpresim ndihmën e BE-së për luftën kundër korrupsionit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa ka deklaruar se BE-ja është e mirëpritur për ta ndihmuar Kosovën në luftën kundër krimit ekonomik, njofton Klan Kosova.

Kosova ka bërë hapa të rëndësishëm në luftën kundër korrupsionit , terrorizmit dhe dukurive tjera” ka thënë kreu i Qeverisë.

Këto deklarata kryeministri i bëri me rastin e prezantimit të projektit të përbashkët të Zyrës së Bashkimit Evropian dhe Këshillit të Evropës./Albeu.com/
Shtuar më 26/05/2016, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori