Mustafa, Limaj e Kurti shkojnë te Haradinaj për qeverinë e re
Isa Mustafa, së bashku me Fatmir Limajn dhe Albin Kurtin do të takojnë sot Ramush Haradinajn lidhur me formimin e qeverisë së re.

Bëhet me dije se në qeveri mund të jetë edhe Vetëvendosje, për vetëm 2 vjet.

Një zyrtar që është përfshirë në takimin e katër liderëve ka thënë se po bëhen përpjekje që edhe VV të jetë në qeveri dhe ajo të pranojë disa kushte./albeu.com/

Shtuar më 19/06/2014, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori