Mustafa: Jemi bllok kundër Thaçit!
Lideri i LDk-së, Isa Mustafa ka nënvizuar se opozita ëhstë bërë bllok kundër Thaçit.

Ai tha se marrëveshja e arritur mes opozitës nuk ka kthim pas.

"Tashmë nuk ka kthim prapa, edhe nëse Kushtetuta e rrëzon idenë e formimit të qeverisë së re nga partitë opozitare dhe vendi shkon në zgjedhje të reja, përsëri katër partitë opozitare LDK, AAK, Nisma dhe “Vetëvendosje” do të garojnë së bashku si një bllok, kundër PDK-së, së Hashim Thaçit", ka thënë Mustafa. /albeu.com/

Shtuar më 11/06/2014, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori