Mustafa, Haradinaj dhe Limaj në takim
Tre kryetarët e tri partive më të mëdha të koalicionit qeverisës janë në një takim aktualisht.

Isa Mustafa i LDK-sa, Ramush Haradinaj i AAK-së dhe Fatmir Limaj i Nisma janë bërë bashkë në njërin prej hoteleve të kryeqytetit, transmeton Klan Kosova.

Arsye e takimit të tyre besohet se është diskutimi rreth funksionimit të koalicionit.
Shtuar më 10/09/2020, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori