Mustafa e Thaçi futen në Kuvend, qytetarët: Hajnat në burg (VIDEO)
Teksa kryeministri Isa Mustafa dhe zëvëndësi i tij Hashim Thaçi ishin duke hyrë në ambjentet e Kuvendit të Kosovës, qytetarët të mbledhur pranë tij i kanë pritur me thirrjen "Hajnat në bug".

Gazeta Blic ka arritur të sigurojë një video ku shihen dy krerët e qeverisë duke hyrë në Kuvend dhe qytetarët duke brohoritur. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2015, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori