Mustafa: Deklaratat e AAK-së janë si rriqrat e Malishevës
Isa Mustafa
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa deklaratat e AAK-së i ka krahasuar me rriqrat e Malishevës

Deklaratat/komunikatat e AAK-së po më përngjajnë në rriqrat e Malishevës. Nuk i do as me i pa e lëre më me i komentu, por të kapen për trupi. Fjalori dhe logjika ekstreme e majtë ua demaskon petkun e qendrës së djathtë me të cilin tentojnë ti mashtrojnë perëndimoret”, ka shkruar ai në Facebook. /Albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 19:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori