Muhaxheri: A ka mundësi të na tregoni dhe hajnat e shtetit?
Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje Arton Muhaxheri, ka folur rreth arrestimit të 40 personave që akuzohen për terrorizëm.

Ai ka shtuar se në rrugëtimin e arrestimit, duhet të bëhen publik edhe emrat e hajnave të shtetit.

"Përveç emrave te shqiptarëve qe kane marre pjese ne luften e Sirise dhe Irakut, a ka mundësi që me një rrugë të na jepni edhe emrat e hajnave të shtetit?", ka shkruar Muhaxheri në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2014, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori