Muharremaj i AAK-së: Unë e hodha gazin
Deputeti i AAK-së, Bali Muharremaj pranoi se ka qenë ai që ka hedhur gazin lotsjellës në Kuvend.

Ai deklaroi para gazetarëve se po shkon të dorëzohet tek Policia pasi që është ai që e ka gjuajtur gazin e jo deputetja Teuta Haxhiu siç ishte raportuar më herët.

Deputeti Muharremaj është përshëndetur me kolegët e tij dhe më pas ka dalë nga ndërtesa e Kuvendit për t’u dorëzuar te Policia. /albeu.com/

Shtuar më 26/02/2016, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori