Motra e Elvis Pistës: A do vijë dita kur Policia do te arrestojë vrasësit e Elvisit?
Motra e Elvis Pistës, Beatrisa Pista, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kerkon te dije se, a do te vije kur të shohe policinë duke arrestuat vrasësit e vëllait te saj.

"A do vjen ajo dite kur do ta shoh policinë tone duke arrestuar vrasësit e Elvis Pistës?", shkruan Beatrisa Pista pas arrestimit te Albin Kurtit dhe aktivisteve te tjere te Vetevendosjes. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2015, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori