Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Moti sot në Kosovë
Sot në Kosovë parashikohet mot i kthejllët dhe i qëndrueshëm.

Temperaturat do të variojnë nga 13 në 28 gradë celsius.

Edhe nesër pritet të mbajë mot i kthjellët.

Temperaturat do të shënojnë ngritje mes 15 e 30 gradë celsius.

Edhe gjatë ditëve në vijim parashikohet mot i kthjellët dhe temperatura më e lartë do të arrijë 33 gardë celsius. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 08:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori