Moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e diel 26 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe mund të ketë reshje shiu.

Era do fryj nga Jug-Lindja 15 deri 55 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga 3-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 15-C./Albeu.com/

Shtuar më 26/03/2017, ora 07:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori