Moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e enjte 23 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Era do fryj nga Jug-Lindja 15 deri 50 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -5-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 13-C./Albeu.com/

Shtuar më 23/02/2017, ora 07:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori