Moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e diel 19 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu të përziera me borë.

Era do fryj nga Lindja deri 20 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga 0-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 3-C./Albeu.com/

Shtuar më 19/02/2017, ora 07:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori