Moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e diel 18 dhjetor 2016 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe mundësi për reshje.

Era do fryj nga Jug-Lindja 15 deri 35 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga 1-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 9-C./Albeu.com/
-
Shtuar më 03/02/2017, ora 07:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori