Moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e mërkurë 1 shkurt 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira, dhe intervale me diell.

Era do fryj nga Lindja deri 25 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga -3-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 8-C./Albeu.com/

Shtuar më 01/02/2017, ora 07:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori