Mot me diell dhe vranësira në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e shtunë 15 tetor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Era do fryj nga Jug-Perendimi 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 20-C./Albeu.com/


Shtuar më 15/10/2016, ora 07:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori