Mot i ftohtë edhe sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e premte 13 tetor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira dhe reshje bore.

Era do fryj nga Jug-Lindja 15 deri 40 km/h.
Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga -14-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 3-C./Albeu.com/

Shtuar më 13/01/2017, ora 07:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori