Moslejimi i Nikolliq, reagon edhe Daçiq
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq ka reaguar në lidhje me moslejimin e presidentit sreb Tomisllav Nikolliq për të vizituar serbët e veriut me rastin e Krishtlindjeve.

Sipas tij kjo gjë nuk kontribuon në përmisimin e raporteve me Prishtinën. Ai ka theksuar se para disa javëve një ministre e Kosovës ka dashur të vizitojë Preshevën, me ftesë të kryetarit të kësaj Komune, por nuk i është lejuar hyrja.
Shtuar më 05/01/2013, ora 18:46
ilirida ismaili
e Dielë 6 Janar 2013, Ora 07:18
HAHAHAAA AAA. E TASH E KE KUPETU DEFINITIVISHT TI SHKJA CETNIK , SE TI KOSOVEN NUK MUNDESH ME E QEVERISE, POR THACI QEVERISE KOSOVEN HE ZEMRA IU GEZOFTE , DHE KREJTE SHQIPTARVE QE SAKRIFIKUAN PER ATDHEUN E VET ....!!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian