Moslejimi i Nikolliq, reagon edhe Daēiq
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri i Serbisė, Ivica Daēiq ka reaguar nė lidhje me moslejimin e presidentit sreb Tomisllav Nikolliq pėr tė vizituar serbėt e veriut me rastin e Krishtlindjeve.

Sipas tij kjo gjė nuk kontribuon nė pėrmisimin e raporteve me Prishtinėn. Ai ka theksuar se para disa javėve njė ministre e Kosovės ka dashur tė vizitojė Preshevėn, me ftesė tė kryetarit tė kėsaj Komune, por nuk i ėshtė lejuar hyrja.
Shtuar më 05/01/2013, ora 18:46
ilirida ismaili
e Dielë 6 Janar 2013, Ora 07:18
HAHAHAAA AAA. E TASH E KE KUPETU DEFINITIVISHT TI SHKJA CETNIK , SE TI KOSOVEN NUK MUNDESH ME E QEVERISE, POR THACI QEVERISE KOSOVEN HE ZEMRA IU GEZOFTE , DHE KREJTE SHQIPTARVE QE SAKRIFIKUAN PER ATDHEUN E VET ....!!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.