Morën fëmijët e shkuan te ISIS, ja jeta e grave kosovare (VIDEO)
E lanë jetën që e kishin në Kosovë për të shkuar në një vend ku nuk kishte siguri.

Tema e Orës së Fundit në Klan Kosova flet për gratë kosovaremorën fëmijët e tyre dhe shkuan në vatra të luftës në Siri e Irak.

Si e cilësojnë këtë veprim familjarët e tyre, e çka thonë zyrtarët institucional e çka njohësit fetar, ndiqeni në kronikën e zgjeruar.


Shtuar më 19/09/2017, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori