Molliqaj: Këto janë dallimet e mija me Albin Kurtin
Pëlqej
Dardan Molliqaj
Ish-sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje është shprehur nv emisionin Zon B se ka dallime me Albin Kurtin.

Ai ka thënë se Albin Kurti kërkon ta kthejë Vetëvendosjen në rrënjët e saj dhe jo ta lejë të zhvillohet.

Ndërkaq, Molliqaj ka thënë se edhe në aspektin e bashkimit kombëtar ka dallime me Kurtin nga mënyra e vështrimit. Molliqaj ka nënvizuar se është kundër folklorizmit për bashkimin kombëtar./albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori