Modelja shqiptare hap arkivin, koha kur ishte e vogël (FOTO LAJM)

Shesh herë Vip-at bëhen nostalgjikë dhe publikojnë për ndjekësit e tyre foto nga fëmijëria. Edhe pse sot ajo jeton në SHBA dhe ka treguar se fiton mjaft mirë, bukuroshja Adrola Dushi nuk ka nguruar aspak të publikojë një foto nga fëmijëria e saj, shumë larg luksit.

Modelja ka ndarë një foto teksa i vëllai e mbante në krah dhe ajo shfaqet duke qarë. Këto pamje tregojnë më së mirë ngjashmërinë e djalit të saj Troi me të ëmën.
Shtuar më 19/03/2019, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori