Mëngjese të freskëta në Kosovë, rikthehen ditët me diell
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Moti sot në Kosovë, e diel 23 tetor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Era do fryj nga Jug-Perendimi 10 deri 25 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga 7-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 17-C./Albeu.com/

Shtuar më 23/10/2016, ora 07:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.