Ministri Tahiri "shpërndan" protestën e të rinjëve
Me një dalje të Ministrit të Drejtësisë, Abelard Tahiri ka përfunduar e qetë protesta e të rinjëve që kërkonin drejtësi për vrasjen e Aulonit.

Tahiri u shpreh se është në kontakt me policinë dhe prokurorinë dhe u ka premtuar se do të ketë drejtësi për vrasjen e Aulonit. E kjo u mjaftoi nxënsëve të cilët u shpvrndaë të qetë./albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori